Świece zapachowe w szkle 120ml

Świece zapachowe w szkle 120ml

Aktywne filtry

Świeca zapachowa Palo Santo 120ml

Ręcznie tworzona świeca zapachowa o zapachu Palo Santo wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 39,00 zł

Świeca zapachowa Bez z Jaśminem 120ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Bez z jaśminem wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 39,00 zł

Świeca zapachowa Piwonia 120ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Piwoni wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 39,00 zł

Świeca zapachowa Prosecco Rose 120ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Prosecco Rose wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 39,00 zł

Świeca zapachowa drzewo cedrowe z szafranem 120ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu drzewa cedrowego z szafranem wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 39,00 zł

Świeca zapachowa Mandarynka z chili 120ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu mandarynki z chili wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 39,00 zł

Świeca zapachowa w szkle 120 ml

Ekologiczne świece zapachowe w szkle to idealne rozwiązanie na przyjazne i ładnie pachnące wnętrze. Wybierając odpowiedni zapach, możesz wyciszyć się i zrelaksować lub dodać sobie energii na cały dzień. Wosk topi się wolno i sprawia, że każda świeczka służy Wam dłużej. Zapachowe świeczki w szkle są produkowane w naszej manufakturze i dostępne w naszym sklepie, są przyjazne weganom można je oznaczyć jako produkty cruelty free.

Naturalne świece zapachowe

Świece zapachowe w szkle, podobnie jak nasze świece sojowe dekoracyjne, wytwarzane są ręcznie z dbałością o każdy szczegół i etap produkcji. Nasze świece zapachowe i zapachowe tabliczki powstają z miłości do tworzenia pięknych przedmiotów i z chęci dzielenia się radością. Produkty dostępne na naszej stronie wytwarzane są z naturalnych składników, które są w pełni bezpieczne dla wszystkich użytkowników. Nie wytwarzają szkodliwych substancji i mają długi czas palenia. Naturalne olejki eteryczne w nich zawarte, wypełniają całe pomieszczenie przyjemnym i wspaniałym aromatem.

Świeca zapachowa

Wybierając zapach dla siebie, możecie wprowadzić do swojego wnętrza relaksujące i odprężające aromaty. Gdy pragniecie się wyciszyć i odpocząć doskonale sprawdzą się takie kompozycje jak bez z jaśminem i drzewo sandałowe z wanilią. Ciekawym połączeniem jest lawenda z cytryna, w której klasyczny aromat odświeża rześka cytrusowa nuta. Doskonałe połączenie dla miłośników Prowansji i śródziemnomorskich aromatów. Każda zapachowa świeca w szkle i inne produkty dostępne na naszej stronie wraz zapachem przyniosą Ci radość i przyjemność z każdego kolejnego dnia.

Naturalna świeca zapachowa

W każdym naszym produkcie zamknęliśmy naturalne i ekologiczne produkty wymieszane z pasją i miłością. Niech wybrane aromaty przyjemnie otoczą Was na co dzień i sprawią radość każdego dnia. Nasze produkty to doskonały pomysł na prezent, który spodoba się każdemu. Uczucia i życzenia, które przekażesz razem z naszymi produktami, będą z obdarowaną osobą przy każdym zapaleniu świecy. Pamiętaj, że nasz sklep to najwyższej jakości produkty, szybka dostawa i gwarancja satysfakcji.