Świece sojowe bezzapachowe White Node

Świece sojowe bezzapachowe White Node | Soyaherbs.pl

Świece sojowe bezzapachowe White Node

Aktywne filtry

Świeca sojowa dekoracyjna White node

Ręcznie tworzona świeca wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, z bawełnianym knotem. Piękny finezyjny kształt doda uroku kazdemu wnetrzu. Świeca naturalna, bezzapachowa

Cena 18,00 zł

Bezzapachowa świeca sojowa White Node

Cenisz sobie ozdoby, które są niewielkich rozmiarów a jednocześnie przykuwają wzrok swoim niepowtarzalnym wyglądem? Nasze minimalistyczne świece sojowe to nie tylko wspaniała dekoracja, która może zagościć we wnętrzach Twojego domu. To także praktyczny produkt, który po zapaleniu tworzy wyjątkowy nastrój i pozwala na chwilę relaksu w zaciszu własnego salonu lub sypialni. Co charakteryzuje nasze bezzapachowe świece sojowe White Node?

Sojowe świeczki bezzapachowe White Node - stylowe dekoracje dla Twojego domu

White Node to niewielkich rozmiarów świeca, stworzona dla Ciebie z ogromną czułością i dbałością o szczegóły. Jak inne nasze świece sojowe ta również wykonana jest z naturalnego, ekologicznego wosku sojowego. Jej dużą zaletą jest to, że nie wydziela zapachu podczas palenia się - jest więc świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie przepadają za aromatami unoszącymi się z tlących się świec. Co za tym idzie, jest też przyjazna alergikom. Nasza bezzapachowa świeca sojowa White Node jest w kolorze białym, dlatego też z pewnością idealnie wkomponuje się w wystrój i kolory Twojego domu. Charakteryzuje się ona oryginalnym i niepowtarzalnym wyglądem. Przypomina bowiem supeł zrobiony ze sznurka. Jest więc świetnym dodatkiem do wnętrz w stylu boho i takich, gdzie dominują makramy oraz inne sznurkowe ozdoby! Wosk sojowy, z którego wykonana jest ta naturalna świeca, pozyskiwany jest w 100% ekologicznych ziaren soi, pozbawionych toksyn i innych rakotwórczych substancji. Musisz pamiętać, aby zapalonej świecy nie zostawiać w obecności dzieci i zwierząt. Warto też zabezpieczyć powierzchnię, na której jest postawiona.

Co myślisz o naszej świecy sojowej White Node? Sprawdź też podstawki pod świece i inne nasze akcesoria!