Kochani!

Kiedy byłam mała dziewczynką uwielbiałam patrzeć jak pali się świeca, bawiłam się roztopiona parafina, a moja mama powtarzała nie baw się ogniem i nie patrz w płomień, bo posikasz się w nocy...

Od tego czasu minęło sporo lat, miłość do świec pozostała, tylko teraz pale zdrowe świece sojowe, nie tylko zrobione przez siebie lubię i kupuje tez świece innych twórców, ale teraz jak patrzę w płomień to analizuje czy spala się prawidłowo... 😉

Czy tak to wszystko się zaczęło? Być może😊

Nie stało się jednak tak od razu. 

Z wykształcenia jestem technikiem dentystycznym przez 15lat pracowałam w zawodzie i robiłam ludziom protezy zębowe i pewnie byłoby tak do dziś gdyby paradoksalnie nie nastał rok 2020 i zamkniecie w domu.

Zaczęłam myśleć o tym, ze nie jestem spełniona zawodowo, ze to co robię nie sprawia mi przyjemności, ze nie chce tego już robić. 

Powiedziałam wtedy do męża będę robić świece sojowe, zawodowo i będę szczęśliwa. A on odpowiedział ok, zrób tak bo widzę co się z Toba dzieje i jak Cię nosi...

Miałam w głowie obraz świec, jak chce żeby wyglądały, nie spałam po nocach, myślałam o zapachach, o opakowaniu, o logo o tym kto zrobi mi zdjęcia produktu.

Codziennie trafiałam na kolejne cudowne osoby które, pomogły mi stworzyć Soya&Herbs 

Nie było to wszystko takie proste jakby mogło się wydawać, świece nie chciały się palic, nie pachniały, nie miałam pieniędzy na marketing, na reklamę, nie było klientów.

Dziś nie wiem jak to się stało, ze jestem w tym miejscu...

Ale jestem, razem ze swoim dopieszczonym dzieckiem, marką Soya&Herbs.

 Marzyłam o tym żeby nazwa była spójna z tym co znajduje się w słoiczku.

Dlatego nie znajdziesz u mnie mix przeróżnych zapachów, ponieważ moim zamiarem było docenienie  ziół, rozmarynu, szałwi czy lawendy w połączeniu prostym z pomarańczą figa czy mandarynka.

Każda moja świeca od początku do końca wykonana jest ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalna i wyjątkowa, tworzona z ogromnym zaangażowaniem, pasja i dbałościa o najdrobniejszy szczegół.

Moje świece wykonuje w 100% z wosku sojowego, a on wytwarzany jest z ziaren soi, całkowicie naturalnej i niemodyfikowanej genetycznie, bez dodatków pestycydów.

Zawarte w świecach wysokiej klasy kompozycje zapachowe są przyjazne otoczeniu, nie wywołują uczuleń i posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Są bezpieczne dla dzieci, dla zwierząt, dla alergików, dla nas.

Sama jestem mamą przy tej wiedzy i świadomości jaką mam teraz w moim domu stawiam na naturę i bezpieczeństwo moje i moich najbliższych.

Każdy z nas zasługuje na chwilę relaksu przy ulubionym zapachu.

Zapraszam Cię do mojego świata, w którym w końcu jestem szczęśliwa :) 

 rozgość się...

Katarzyna Jerzak