Świece Zapachowe w szkle 280ml

Świece Zapachowe w szkle 280ml

Aktywne filtry

Świeca zapachowa Kawa z czekoladą 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Kawy z czekoladą wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Bez z Jaśminem 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Bez z jaśminem wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Piwonia 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Piwoni wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Palo Santo 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Palo Santo  wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Prosecco Rose 280ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Prosecco Rose wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Szałwia z Paczulą 280ml biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu szałwi z paczulą wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych

Cena 79,00 zł

Świece zapachowe 280 ml białe - świece w szkle 

Naturalne świece sojowe nie tylko cieszą oko swoim pięknym wyglądem, ale również pozwalają na wprowadzenie do każdego pomieszczenia, pięknych zapachów i wyjątkowego nastroju. Świeczki zapachowe wypełnione naturalnym aromatem, tak jak woski zapachowe rozpuszczane w kominkach, pobudzają lub wyciszają zmysły i sprawiają radość naturalnym zapachem. Świeczki z wosku sojowego są nieszkodliwe i w pełni bezpieczne dla wszystkich domowników. Bez obaw możesz je stosować w sypialni, łazience czy salonie. Ważne jest jedynie, aby przestrzegać prostych zasad korzystania z tego typu świec. Prawidłowe korzystanie z nich wydłuża czas palenia i pozwoli Ci w pełni cieszyć się ich aromatem.

Naturalne świece zapachowe sojowe

Każde zapalenie świecy powinno trwać tak długo, aby wosk roztopił się na całej powierzchni świecy. Świece w szkle nagrzewają się w czasie palenia, dlatego powinno się je stawiać na podstawkach, tak aby temperatura nie zniszczyła mebli. Warto również pamiętać, aby nie przenosić palących się świeczek i po wystygnięciu wosku przyciąć knot na około 0,5 cm. Starajmy się również nie gasić świec sojowych zdmuchując ogień, może to zabrudzić wosk, lepiej zgasić świeczkę odcinając dopływ powietrza. Świece najlepiej przechowywać szczelnie zamknięte nie w pełnym słońcu, aby nie uległy odbarwieniom. Zarówno ozdobne podstawki jak i profesjonalne wygaszacze do świec zapachowych dostępne są w naszym sklepie.

Świece z wosku sojowego

Każda świeca sojowa, zapachowa to aromat, który wprawi Cię w wyjątkowy nastrój i pozwoli Ci zrelaksować się lub nabrać energii na nowy dzień. Wybierając zapachy warto pamiętać, które pozwolą Ci się odprężyć, a które pobudzą Cię do działania. Relaks zmysłom zapewni Ci drzewo sandałowe z wanilią lub bez z jaśminem. Doda energii i poprawi samopoczucie pomarańcza z bergamotką czy Mandarynka z Chili. Wybór najlepszej kompozycji zależy od Ciebie i tego jaką atmosferę chcesz mieć wokół siebie. Każdy zapach możesz idealnie dopasować, w zależności od potrzeb, do wybranej chwili. Świece sojowe z drewnianym knotem dodatkowo paląc się wydają delikatne, przyjemne dźwięki lekkiego skwierczenia. To wszystko sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo przyjemne.

Najlepsze świece zapachowe

Świeca zapachowa sojowa to również doskonały prezent i dekoracja domu. Sprawdzi się zarówno jako jako podarunek dla mamy lub przyjaciółki jak i dekoracyjny drobiazg do nowego domu. Świeczka z ekologicznych i wegańskich wosków to naturalność i bliskość natury, stworzone w naszej manufakturze z sercem i pasją. Ponieważ kocham to co robię, mój sklep oferuje produkty najwyższej jakości, wykonane z potrzeby tworzenia przedmiotów pięknych o wyjątkowym zapachu.