Gasidło do świec

Gasidło do świec | Soyaherbs.pl

Gasidło do świec

Aktywne filtry

Gasidło do świec

Gasidło, zagaszacz do świec pozwoli Ci szybko stłumić płomień, dzięki czemu knot nie będzie nadal się tlił, jak przy tradycyjnym zdmuchnięciu świecy. Koniec z zapachem spalenizny rozchodzącym się po pomieszczeniu i z nadmiernym wypalaniem knota w Twojej ulubionej świecy.

Cena 35,00 zł

Gasidło do świec

Doceniasz klimat palących się świec a w swoim domu masz świece porozstawiane na półkach i regałach? Paląca się świeca bez wątpienia uspokaja i pomaga w wewnętrznym wyciszeniu się po całym zabieganym dniu. Wykorzystaj ten czas dobrze, świeca bowiem nie pali się wiecznie. Jeśli Twój czas poświęcony na relaks przy świecy minął i chcesz samodzielnie ugasić płomień, zrób to uważnie. Nie polecamy zdmuchiwać ognia ani przyduszać go palcami - jest to zbyt niebezpieczne i niekomfortowe, gdyż istnieje możliwość oparzenia się. Do ugaszenia naszych świec sojowych polecamy dedykowane temu gasidło do świec.

Eleganckie gasidła do świec i ich zalety

Do czego służy i jakie zalety ma nasze gasidło do świec? Jego zadanie jest takie, aby wygaszać świeczkę i pozbawić płomień dostępu do źródła tlenu. To świetne rozwiązanie, które szybko i bezpiecznie wygasi każdą świeczkę. Być może nie jesteś miłośnikiem rozprzestrzeniającego się w pomieszczeniu dymu zaraz po zdmuchnięciu świeczki. My też tego nie lubimy. Praktyczny przyrząd, jakim jest gasidło sprawi, że od razu polubisz czynność, jaką jest powstrzymywanie palącego się knotu. Wystarczy, że nałożysz główkę gasidła na płomień, a w tym samym momencie przestanie się tlić. Proste, prawda? Takie postępowanie zapobiegnie powstaniu nadmiernego dymu. Płomień zgaśnie od razu, jednak nadal po tym czuć zapach, który świeczka pozostawiła po sobie. Gasidło do świec to świetne dopełnienie prezentu i idealnie sprawdzi się dla miłośników świeczek.

Czy Ty również uważasz, że akcesoria do gaszenia świec są świetnym rozwiązaniem? Sprawdź też nasze świece sojowe dekoracyjne!