Akcesoria

Akcesoria

Aktywne filtry

Akcesoria do świec sojowych

Świece z wosku sojowego dodają uroku każdemu wnętrzu. Są piękną dekoracją dzięki, której wprowadzisz do swojego domu czy mieszkania, magiczną atmosferę i piękne zapachy. Naturalne świece sojowe Soya&Herbs są wykonywane ręcznie w użyciem wyłącznie naturalnych składników. Wosk sojowy wytwarzany z nie modyfikowanych genetycznie nasion i olejki eteryczne to dwa główne składniki naszych świec zapachowych i pachnących tabliczek. Na naszej stronie znajdziecie świece sojowe z drewnianym knotem i zapachowe świeczki z klasycznym knotem bawełnianym. Każdy produkt wykonany jest z miłością i pasją. Chęcią, aby każdy nasz klient otrzymał piękny i wyjątkowy produkt.

Naturalne świece zapachowe sojowe

Nasza strona internetowa oferuje świece w kilkunastu wyjątkowych i niepowtarzalnych kompozycjach zapachowych. Wosk sojowy to bezpieczny i przyjazny naturze produkt. Nie zawiera w sobie herbicydów czy pestycydów, powstaje z soi wolnej od modyfikacji genetycznych. To produkt wegański, przyjazny zwierzętom i biodegradowalny. W odróżnienia od parafiny ma pochodzenie roślinne, nie wytwarza szkodliwych substancji w czasie palenia, można go bez obaw używać przy dzieciach, kobietach w ciąży czy zwierzętach domowych. Doskonale nadaje się aromatyzowania naturalnymi olejkami eterycznymi ponieważ nie ma dominującego własnego zapachu. Wszystkie te zalety sprawiają że jest to produkt coraz częściej wybierany zamiast tradycyjnych świec parafinowych.

Akcesoria do świec

Świece sojowe palą się inaczej niż świeczki z parafiny. Powinny być palone przez czas, który pozwoli, aby wosk w świeczce roztopił się na całej powierzchni, aż po szklane brzegi. Zapobiega to tunelowaniu i wydłuża czas użytkowania świeczek. Przed każdym zapaleniem powinno się kontrolować długość knota, powinien mieć około 0,5 cm. Dodatkowo pamiętajmy o tym, aby nie gasić świeczek zdmuchując płomień, robimy to, odcinając dopływ tlenu. Szczególny sposób postępowania z sojowymi świecami zapachowymi, które oferuje nasz sklep sprawia, że niezbędne stają się wygodne akcesoria przeznaczone specjalnie do nich, takie jak:

  • Gasidło do świec – dzięki niemu w łatwy sposób ugasisz płomień i nie zabrudzisz wosku.
  • Nożyczki - dzięki którym nie będziesz miał już problemów z przycinaniem knota, a odpowiednia jego długość sprawi, iż świeca będzie miała idealny płomień i będzie równo się spalała.
  • Podstawki - które zabezpieczą Twoje meble przed poplamieniem i przegrzaniem. Polecane są szczególnie, gdy używasz świec sojowych bez szklanych pojemniczków.

Ekologiczne świece sojowe

Własnoręczne tworzenie świec to pasja która sprawiła, że nasza manufaktura powstała i stale się rozwija. Za każdym razem gdy kolejne zamówienie trafia do naszych zadowolonych klientów czujemy radość i satysfakcję. Wszystkie produkty tworzone są ręcznie, a my dokładamy wszelkich starań aby były one najwyższej jakości. W naszym sklepie obok świec zapachowych w szkle o różnej pojemności, znajdziesz również świece bezzapachowe w fantazyjnych kształtach i pachnące tabliczki florenckie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.