Świece sojowe w szkle

Świece sojowe w szkle

Aktywne filtry

Świeca zapachowa Mandarynka z chili 250ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu mandarynki z chili wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Palo Santo 120ml

Ręcznie tworzona świeca zapachowa o zapachu Palo Santo wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 39,00 zł

Świeca zapachowa Kawa z czekoladą 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Kawy z czekoladą wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Palo Santo 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Palo Santo  wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa drzewo sandałowe z wanilią 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu drzewa sandałowego z wanilią wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Bez z Jaśminem 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Bez z jaśminem wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Palo Santo 250ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Palo Santo wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Piwonia 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Piwoni wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Palo Santo 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Palo Santo  wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeczki sojowe w szkle

Świece z wosku sojowego umieszczone w szklanych słoiczkach to piękna i elegancka dekoracja każdego wnętrza. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach z klasycznym jak i nowoczesnym wystrojem. Światło świecy wraz z pięknym zapachem, wprowadza przyjemny nastrój i poprawia humor. Naturalne świece sojowe sprawią, że wieczór przy lampce wina, kolacja we dwoje czy spotkanie z przyjaciółmi, będzie przepełnione wspaniałą atmosferą i pięknymi aromatami. Świece w szkle nawet gdy nie są zapalone stanowią elegancką dekorację każdego wnętrza. Zobacz nasze produkty i przekonaj się ja przyjemnie jest zapalić je w swoim domu.

Świece zapachowe w szkle

Naturalne świece zapachowe sojowe to ekologiczny produkt bezpieczny dla wszystkich domowników. W odróżnieniu od świec parafinowych nie wytwarzają w czasie palenia szkodliwych substancji. Nie zawierają sztucznych aromatów i barwników oraz jest biodegradowalny. Produkowane w domowej manufakturze, z naturalnego wosku sojowego i olejków eterycznych nie powodują podrażnień i alergii. Dzięki oferowanym przez nas świecom masz możliwość zadbać o swoje dobre samopoczucie i przyjemną atmosferę w Twoim domu. W naszej ofercie znajdziesz świece sojowe z drewnianym knotem i świece mające bawełniane knoty.

Świece sojowe w szkle

Świece zapachowe w szkle oferują szeroki wachlarz starannie dobranych nut zapachowych. W zależności od upodobań można wybrać takie popularne zapachy jak bez z jaśminem, lawenda z cytryną czy drzewo sandałowe z wanilią. Bogaty wybór różnorodnych nut zapachowych gwarantuje, że na pewno znajdziesz swój ukochany aromat. Niezależnie czy szukasz spokoju i ukojenia, czy chcesz nabrać energii na długi dzień lub wieczór. Możesz wybierać między soczystymi owocowymi aromatami, kwiatowymi kompozycjami lub orientalnymi zapachami. Każdy z nich wniesie do Twojego domu przyjemność, świeżość i niepowtarzalną atmosferę.

Świeczki zapachowe w słoiku

Świeczki w słoikach to dekoracyjne elementy które pozwolą Ci cieszyć się płomieniem świecy i aromatami naturalnych olejków zapachowych. Sojowa świeca zapachowa jest bezpieczna dla wszystkich domowników, nawet tych czworonożnych. Nie wydziela w czasie palenia szkodliwych substancji i sprawia że każde wnętrze staje się wyjątkowe. Możesz ich używać praktycznie w każdym pomieszczeniu. Zarówno wieczór z książką, kąpiel w wannie czy kolacja we dwoje nabierze nowego, lepszego wymiaru. Zobacz wszystkie nasze produkty i przekonaj się jak wyjątkowe produkty wytwarzane są w naszej manufakturze.