Świece zapachowe w szkle 180 ml

Świece zapachowe w szkle 180 ml

Aktywne filtry

Świeca zapachowa Palo Santo 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Palo Santo  wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa drzewo sandałowe z wanilią 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu drzewa sandałowego z wanilią wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Werbena z Paczulą 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu werbeny z paczulą wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Pomarańcza z bergamotka 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Pomarańczy z bergamotką wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Bez z Jaśminem 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Bez z jaśminem wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Piwonia 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Piwoni wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Szałwia z Paczulą 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu szałwi z paczulą wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Mięta z zieloną herbatą 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Mięty z zieloną herbatą wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Kawa z czekoladą 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Kawy z czekoladą wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Prosecco Rose 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Prosecco Rose wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Mandarynka z chili 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu mandarynki z chili wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa w szkle 180 ml

Świece zapachowe w szkle to wyjątkowy produkt bliski naturze. Wypełnione pięknymi zapachami, pozwolą Ci się zrelaksować po długim dniu lub dodadzą energii, jeżeli ten dzień się jeszcze nie skończył. Ekologiczne świece zapachowe to produkt przyjazny Tobie i Twoim bliskim. Wosk w czasie palenia świecy nie uwalnia do powietrza szkodliwych substancji, a jedynie przyjemną woń. Świece zapachowe w szkle dają miłe, ciepłe światło i pasują idealnie do każdego wnętrza. Zamknięte w eleganckim słoiczku są piękną dekoracją.

Świece zapachowe 180ml

Świece zapachowe są bardzo wydajne, a odpowiednio palone nie tunelują. Przy zachowaniu kilku warunków użytkowania, możesz wypalić je do końca. Kluczowe jest pierwsze palenie świecy, powinno ono trwać minimum 2-3 h. Bardzo ważne jest, aby wosk równomiernie roztopił się na całej powierzchni. Dzięki temu, nie powstanie tunel i świeca będzie wypalała się równomiernie. Świeca nie powinna stać w przeciągu, a podczas palenia nie może być ona przenoszona. Jednorazowe palenie powinno trwać tyle, aby wosk roztopił się i pokrył całą powierzchnię świecy, jednak nie dłużej niż 4 godziny. Przed każdym zapaleniem świecy sprawdzamy czy knot nie jest za długi powinien mieć około 5-6 mm. Taka długość zapewnia spokojny i piękny płomień. Skracamy go, gdy świeca jest całkowicie zimna. Aby wosk wokół knota był czysty i świeca paliła się wydajnie, zalecamy gaszenie świecy przez zakręcenie słoiczka lub użycie gasidełka. Świecę należy przechowywać dokładnie zakręconą, z dala od promieni słonecznych, które mogłyby odbarwić i odkształcić wosk.

Naturalne świece zapachowe 180ml

Świece zapachowe w szkle Soya&Herbs tworzone są z naturalnych olejków eterycznych i wosku. Dzięki temu można z nich bezpiecznie korzystać w obecności dzieci, kobiet w ciąży czy alergików. Naturalna świeca z wosku ma niską temperaturę spalania, więc trudno się nią oparzyć. Łatwo też zmywa się z dowolnej powierzchni, wystarczy użyć wody i mydła. Bawełniany knot w naszych świecach nie zawiera sztucznych dodatków i delikatnie wypala się do końca, pozwalając Ci cieszyć się każdą świecą przez długi czas. Odpowiednie palenie świec zapachowych i przestrzeganie wskazówek dotyczących ich używania sprawi, że nie będą one tunelować, posłużą w Waszych domach bardzo długo, roztaczając przez cały czas piękny zapach.

Świeca zapachowa 180ml w szkle

Na naszej stronie znajdziecie świece zapachowe w różnych pojemnościach. Możecie wybrać model mający 120 lub 180 ml, dostępna jest również świeca w dwóch kolorach o pojemności 280ml biała lub czarna. Obok świec zapachowych w naszej manufakturze tworzone są również wyjątkowe zawieszki zapachowe, tabliczki florenckie do Twojej szafy lub garderoby. Do naszych produktów wykorzystujemy ekologiczny wosk i naturalne olejki eteryczne. Dzięki temu otrzymujecie produkt najwyższej jakości, tworzony z sercem i pasją.

Sprawdź też nasze zestawy prezentowe!