Świece sojowe bezzapachowe Bubble

Świece sojowe bezzapachowe Bubble - świece bubble | Soyaherbs.l

Świece sojowe bezzapachowe Bubble

Aktywne filtry

Bubble

Ręcznie tworzona świeca wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, z bawełnianym knotem. Piękny finezyjny kształt doda uroku kazdemu wnetrzu. Świeca naturalna, bezzapachowa

Cena 29,00 zł

Świeczki sojowe bezzapachowe Bubble

Świece z wosku sojowego w kształcie sklejonych kulek to wyjątkowa dekoracja i wegański produkt bliski naturze. Wosk sojowy nie posiada rakotwórczych substancji i nie wytwarza tak dużej ilości dwutlenku węgla jak jej parafinowe odpowiedniki. Ozdobna bezzapachowa świeca ma bawełniany knot i jak każda świeczka z wosku sojowego wymaga trochę innego postępowania niż zwykłe produkty. Naturalne świece sojowe nie umieszczone w szkle powinno się jednorazowo palić około 45-60 minut. Pozwala to na wytworzenie tunelu, który uchroni świecę przed rozlaniem i sprawi że będzie ona dłużej nam służyć. Zachowa również swój dekoracyjny wygląd.

Świeca sojowa bubble, ekologiczna

Świeca bubble to model nie zalany w szkle ani ceramice. Dlatego jeśli zdecydujesz się na jej zapalenie pamiętaj by postawić ją na podstawce, dzięki temu zabezpieczysz swoje meble lub półki przed przegrzaniem i zaplamieniem. Ze względu na jej wygląd i formę świeca bubble może być traktowana wyłącznie jako dekoracja i możesz jej nigdy nie zapalać. Ręcznie wykonana z olbrzymią dbałością o każdy szczegół, powstała w naszej manufakturze z miłości i potrzeby tworzenia rzeczy pięknych. Może znaleźć w waszym domu stałe miejsce i sprawić, że poczujecie przyjemność i radość. Każdy z nas przecież lubi otaczać się pięknymi przedmiotami.

Bubble świeczka sojowa

Ponieważ zapalona świeca to źródło otwartego ognia, należy odpowiednio się z nią obchodzić. Nie zostawiaj świecy bez nadzoru, w miejscu dostępnym dla dzieci lub zwierząt oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Świecę pal pionowo, a podczas palenia świecy unikaj przeciągów, nie stawiaj świecy w pobliżu źródeł ciepła. Nie przenoś zapalonej świecy by nie rozprószyć ognia. Sojowa świeca bubble to wyjątkowa dekoracja i zapalona zyskuje na swoim wyglądzie, pamiętajcie jednak że nie zamknięta w szklanym pojemniku wymaga większej uwagi i ostrożności.

Naturalne świece sojowe

Głównym składnikiem naszych świec jest wosk sojowy. To naturalny składnik pochodzenia roślinnego. Pozyskiwany z ziaren soi nie modyfikowanych genetycznie, nie zawiera szkodliwych substancji. Jest biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska. Na naszej stronie dostępne są różne modele bezzapachowych świec sojowych, jedną z nich jest świeca bubble. Przedstawiamy jej opis: świeca z wosku sojowego z bawełnianym knotem o wymiarach 6x6 cm. W naszej ofercie znajdziecie również mniejszą wersję tej świecy, Little bubble o wymiarach 3,5 x 3,5 cm. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą zapachowych świec w szkle, dekoracyjnych świeczek bezzapachowych i tabliczek florenckich.