Świece sojowe bezzapachowe Little bubble

Bezzapachowa świeca sojowa Little Bubble | Soyaherbs.pl

Świece sojowe bezzapachowe Little bubble

Aktywne filtry

Świeca sojowa dekoracyjna Little bubble

Ręcznie tworzona świeca wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, z bawełnianym knotem. Piękny finezyjny kształt doda uroku kazdemu wnetrzu. Świeca naturalna, bezzapachowa

Cena 12,00 zł

Bezzapachowa świeca sojowa Little Bubble

Czy w Twój gust wpisują się unikatowe ale minimalistyczne dekoracje, jednocześnie takie które można wykorzystać w praktyczny sposób? Świeca sojowa Little Bubble to produkt, który bez wątpienia wpisze się w Twoje upodobania. Produkt ten, wykonany z wosku sojowego stanowić może nie tylko niecodzienną ozdobę wnętrza Twojego domu. Zapalając ją, zapewnisz sobie wspaniały czas relaksu i dobre samopoczucie. Czym wyróżnia się nasza bezzapachowa świeca sojowa Little Bubble?

Świeca sojowa bezzapachowa - co wyróżnia świeczkę Little Bubble?

Little Bubble to małych rozmiarów urocza, naturalna świeca wykonana z ekologicznego wosku sojowego. Jest bezzapachowa - czyli przyjazna dla alergików i osób, którym niespecjalnie odpowiadają aromaty wydzielające się z tlących się świec. Dostępna jest w kolorze białym - świetnie więc wpasuje się w klimat i wystrój każdego wnętrza. Ma nowoczesny i jednocześnie uniwersalny design. Wyglądem przypomina niewielką kostkę, zrobioną z czterech złączonych ze sobą kulek. Jeśli inne ozdoby w Twoim domu mają okrągły lub przypominający kulę kształt, Little Bubble będzie najlepszym wyborem aby dopełnić resztę Twoich dekoracji! Ta bezzapachowa świeca sojowa to produkt bliski naturze. Posiada bawełniany knot a wosk sojowy, z którego jest wykonana jest biodegradowalny i nie posiada substancji rakotwórczych. Zapalając świecę zawsze pamiętaj aby zabezpieczyć podłoże, na którym jest postawiona. Świetnym rozwiązaniem są dedykowane dla świec podstawki, chroniące stół czy meble przed zanieczyszczeniem.

Czy Tobie także przypadła do gustu nasza świeczka bezzapachowa sojowa Little Bubble? Sprawdź też nasze świece w szkle!