Świece Sojowe

Świece Sojowe

Aktywne filtry

Świeca sojowa dekoracyjna White node

Ręcznie tworzona świeca wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, z bawełnianym knotem. Piękny finezyjny kształt doda uroku kazdemu wnetrzu. Świeca naturalna, bezzapachowa

Cena 18,00 zł

Świeca sojowa dekoracyjna Little bubble

Ręcznie tworzona świeca wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, z bawełnianym knotem. Piękny finezyjny kształt doda uroku kazdemu wnetrzu. Świeca naturalna, bezzapachowa

Cena 12,00 zł

Świeca zapachowa Mandarynka z chili 250ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu mandarynki z chili wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Palo Santo 120ml

Ręcznie tworzona świeca zapachowa o zapachu Palo Santo wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 39,00 zł

Świeca zapachowa Kawa z czekoladą 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Kawy z czekoladą wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Palo Santo 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Palo Santo  wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa drzewo sandałowe z wanilią 180ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu drzewa sandałowego z wanilią wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 49,00 zł

Świeca zapachowa Bez z Jaśminem 280ml Biała

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Bez z jaśminem wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu, naturalnych olejkow eterycznych i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Świeca zapachowa Palo Santo 250ml

Ręcznie tworzona świeca o zapachu Palo Santo wykonana ze 100% wosku sojowego ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, wolnego od herbicydow, pestycydów, drewnianego knotu i wysokiej klasy kompozycji zapachowych.

Cena 79,00 zł

Sojowe świece zapachowe

Zapachowe świece dodają każdemu pomieszczeniu uroku i wprowadzają przyjemną atmosferę. To dekoracyjne ozdoby, dzięki którym możemy wprowadzić do naszego domu atmosferę relaksu i pełnego komfortu. Ważne aby były one wykonane z naturalnych produktów. Takim materiałem na początku był wosk pszczeli, niestety jest kosztowny i ma swój naturalny zapach. Obecnie chcąc korzystać z bezpiecznych produktów sięgamy po świece sojowe. Świece wykonane z wosku sojowego nie są szkodliwe tak jak świece parafinowe, nie mają własnego zapachu więc można je dowolnie aromatyzować naturalnymi olejkami eterycznymi i nie tylko.

Naturalne świece zapachowe

Świeczki sojowe to naturalny wybór do Twojego domu. Do ich produkcji wykorzystuje się wosk sojowy, który jak nazwa wskazuje wytwarzany jest z soi. Jej ziarenka mielone są na płatki i z nich wyciskany jest olej sojowy. Po poddaniu go hydrogenizacji, czyli utwardzeniu podnosi się jego temperatura topnienia i w temperaturze pokojowej zachowuje stan stały. Do naszych świec używamy sojowego wosku ekologicznego, niemodyfikowanego genetycznie, i wolnego od herbicydów oraz pestycydów. W trosce o zdrowie i satysfakcję naszych klientów wykorzystujemy jedynie produkty najwyższej jakości tak aby w Wasze ręce trafiały najlepsze świece zapachowe.

Ręcznie robione świece zapachowe

Nasze świece zapachowe robione są ręcznie w małej manufakturze, dzięki temu każdy etap produkcji gwarantuje, że w końcowym etapie otrzymujecie produkt w pełni bezpieczny dla dorosłych, dzieci i zwierząt przebywających w waszych domach. Świece zapachowe naturalne od Soya&Herbs to produkty wegańskie, bliskie naturze, które przybliżą Wam wyjątkowe kompozycje zapachowe naturalnych olejków eterycznych, suszonych kwiatów i ziół. Dzięki nim otulicie się delikatnym zapachem i ciepłem żywego ognia. Zapach przywołuje wspomnienia, uspokaja lub pobudza, nadaje każdemu wnętrzu przytulności i wprowadzają wyjątkową atmosferę. Wszystkiego czego szukasz wracając do domu po ciężkim dniu w pracy.

Świece sojowe zapachowe

Świeca sojowa w odróżnieniu od świecy parafinowej nie emituje toksyn, jest bezpieczna dla naszego zdrowia i środowiska. Świeczki zapachowe wykonane z wosku sojowego palą się dłużej niż jej chemiczne odpowiedniki i zawierają naturalne substancje zapachowe, a nie sztuczne aromaty. Nasze świece zamknięte w szklanych słoiczkach pięknie się prezentują w każdym wnętrzu, same w sobie stanowią wyjątkową dekorację. Na naszej stronie znajdziesz zapachy które pokochasz. Możesz wybrać między pyszną kawą z czekoladą, energetyczną pomarańczą z bergamotką lub kobiecą piwonią. Oczywiście to nie wszystkie zapachy dostępne na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą świec oraz zawieszek zapachowych i akcesoriów związanych z naszymi produktami.